Шановні абітурієнти!

    Лідер педагогічної освіти України – Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова – відкриває свої двері для кожного, хто прагне стати особистістю, реалізувати себе у суспільстві, зробити особистий вклад у розвиток України як незалежної держави.

    Головне історичне покликання університету – підготовка висококваліфікованого, духовно багатого, привабливого у ч и т е л я, який модернізує школу, забезпечить всебічну підготовку дитини до самостійного життя, надасть їй знання, сформує компетенції, цінності, виховає патріотизм, створить умови для творчої самореалізації.

    Крім педагогічних спеціальностей, університет готує фахівців найвищої кваліфікації у галузі екології та правознавства, філософії та психології, фізичної культури та спорту, політології та соціології, фізичної та медичної реабілітації, інформатики та соціальної роботи, з низки інших актуальних для життя професійних напрямів. Кожен студент має можливість сформувати й реалізувати власну освітню траєкторію, отримати подвійний диплом за моделлю включеного навчання та академічної мобільності. Розгалужена мережа міжнародних академічних зв’язків університету дозволяє близько 500 студентам та 200 викладачам щорічно відвідувати престижні університети Європи і світу.

    Навчатись у такому університеті престижно і відповідально. Університет входить у десятку кращих вищих навчальних закладів України, забезпечує визнання дипломів у Європейському і світовому просторі.

З повагою

Ректор

Віктор Андрущенко,

член-кореспондент НАН та академік НАПН України,

заслужений діяч науки і техніки України,

лауреат Державної премії України в галузі освіти,

Президент Міжнародної асоціації

ректорів педагогічних університетів

України і Європи,

доктор філософських наук, професор

Національний педагогічний університет 

               

        імені М. П. Драгоманова

Актуальні події:

white_arrow.png

Адреса


01601 м. Київ
вул. Пирогова 9, каб. 133

white_arrow.png

Телефони

Телефони Приймальної комісії:
(044) 239-30-17
(044) 235-82-36

white_info.png

Режим роботи

Приймальна комісія працює: 
Понеділок-п'ятниця з 9:00 до 17:00
з 13:00 до 14:00 обідня перерва

white_tick.png

НПУ у соціальних мережах